Štyria mladí outsideri chcú prekonať hranice známeho sveta. Ben, Sue, Johnny a Reed sa dajú na interdimenzionálne cestovanie. Keď túto métu zvládnu, vydajú sa do alternatívneho vesmíru. Čaká ich nečakaná premena. Zmení sa ich vizáž, ale hlavne schopnosti. Po počiatočných problémoch sa ich naučia ovládať a môžu bojovať proti silnému nepriateľovi.

Film Fantastická štvorka je založený na Marvelových komixoch. Na plátnach kín od 13. augusta zažiaria Miles Teller, Michael B. Jordan, Kate Mara, Jamie Bell, Toby Kebbell a ďalší. Pozrite si upútavku.  

Zaujímavosti o filme Fantastická štvorka:

1. Film sa natáčal v Baton Rouge v štáte Louisiana.

2. Tvorcovia uviedli, že sa inšpirovali trilógiou Spidermana (2002-2007), snímkami Mucha (1986), Scanners (1981) a Kronika (2012).

3. Toto je druhý film od spoločnosti Marvel, v ktorom účinkovali Tim Blake Nelson a Kate Mara. Nelson sa objavil vo filme Neuveriteľný Hulk (2008) a Mara v snímke Iron Man 2 (2010).

4. Pre Kate Mara je to už druhá herecká rola, kde stvárňuje členku tímu superhrdinov. Prvým filmom bol ZOOM: Akadémia pre superhrdinov (2006).

zdroj: imdb wikipedia firzon