Tri týždne po tom, čo Pharrell Williams vypustil silný singel Freedom, je momentálne k dispozícii jeho vizuálne spracovanie. Video s hlbokým posolstvom režíroval Paul Hunter. Ten je známy aj pod pseudonymom G. Thomas a polupracoval napríklad so Snoop Doggom, Jennifer Lopez, Marilynom Mansonom, Mariah Carey, Britney Spears a mnohými ďalšími.

Pharrell vo videoklipe spieva a tancuje v rôznych lokáciách, kde je sloboda (freedom) je potlačená. Jedná sa o pracovný tábor, či robotnícku továreň. Ukazuje ako nám tieto miesta odkrajujú zo slobody a potláčajú vyjadrenie individuality.

Video nám ukazuje aj zábery, ktoré sami o sebe evokujú slobodu. Napríklad kone, veľryby alebo lietajúce vtáky. Pozrite sa s nami ako chutí sloboda.

42-ročný Pharrell Williams, známy aj ako len Pharrell, je skladateľ, spevák, raper, producent a módny návrhár. Williams a Chad Hugo tvoria nahrávacie duo the Neptunes.

Williams je známy aj ako spevák a bubeník kapely N*E*R*D. Ako sólo interpret vydal svoj prvý singel Frontin (2003), po ktorom nasledovala debutová štúdiovka In My Mind (2006). Jeho druhý album Girl vyšiel v roku 2014.

zdroj: wikipedia rollingstone aceshowbiz