V 90tych rokoch patrili k najúspešnejším chlapčenským zoskupeniam a vzájomne si konkurovali. Backstreet Boys a ´N Sync zakopali vojnovú sekeru, pretože časy ich najväčšej slávy dávno pominuli a nakoniec, čoby niektorí nespravili pre peniaze?

Nick Carter z Backstreet Boys  prezradil magazínu Rolling Stone, že plánuje so svojimi kolegami vytvoriť zombie futuristický hororový film.  Carter bude nielen hrať vo filme, ale napíše aj scenár. Snímka má zatiaľ romantický názov Dead 7. Chýbať by v ňom nemala ani hudba. Carter zvažuje nad mnohými ľuďmi, ktorých by chcel do filmu zakomponovať. Malo by sa jednať o interpretov, ktorí nemajú veľké skúsenosti s filmom, ale ich hudba frčala v 90tych rokoch. Jedným z nich by mal byť aj Jordan Knight z ďalšieho boybandu New Kids on the Block.

Je zaujímavé, že s Dead 7 sa má spájať kultové štúdio Asylum, ktoré stojí za sériami filmov Sharknado.

Tak, čo na to hovoríte? Odrastené tínedžerky boybandov si film z nostalgie pozrú, ale či sa podarí prilákať divákov širšieho publika, zostáva vo hviezdach. Zvedavosť ale nepustí a my sa nevieme dočkať ďalších informácii, či traileru.

zdroj: rollingstone telegraph worstpreviews