Kelly Clarkson otvorila svoje turné Piece By Piece v Hershey. Prostredníctvom neho propaguje svoju nedávno vydanú štúdiovku Piece By Piece. Počas večera zaspievala Clarkson coververziu od Tori Kelly Nobody Love. „Vybrala som si túto skladbu, pretože som veľkým fanúšikom tejto interpretky. Nie veľa ľudí vie naživo spievať tak dobre ako Tori,“ prezradila Clarkson, ktorá Nobody Love zaspievala spolu s troma speváčkami v pozadí a v doprovode akustickej gitary. Ako sa jej to podarilo?Tori Kelly je 22 ročná speváčka, ktorá na seba upriamila väčšiu pozornosť prostredníctvom YouTube videí, keď mala 14 rokov. O dva roky neskôr sa zúčastnila súťaže American Idol. Po súťaži začala pracovať na vlastnej hudbe. V roku 2012 vydala nezávisle svoje prvé EP Handmade Songs By Tori Kelly, ktoré zložila aj produkovala.

O rok neskôr Scooter Braun sa stal jej manažérom, ktorý ju zaviedol do štúdia Capitol Records. (Scooter Braun je manažérom Carly Rae Jepsen). Potom vydala svoju druhé EP Foreword (2013). V tomto roku vydala svoj debut Unbreakable Smile, z ktorého pochádza spomínaná skladba Nobody Love.


Kelly Clarkson je víťazka speváckej súťaže American Idol (2002). Je známa aj pre svoju hlasovú rozmanitosť a veľký rozsah. Svoj debut Thankful vydala o rok neskôr a slávil úspech. Pochádzajú z neho single The Trouble WIth Love Is, Low, a A Moment Like This. Skladba Miss Independet priniesla rodáčke z Texasu prvú nomináciu na Grammy. 

Jej druhý album Breakaway (2004) slávil ešte väčšie úspechy ako jeho predchodca. Vtedy vyhrala dve ceny Grammy, z ktorých jedna patrila hitovke Since U Been Gone. Nasledujúci album My December (2007) slávil opäť úspechy, podobne to bolo aj s ďalšími All I Ever Wanted (2009) a Stronger (2011). V roku 2012 vydala kompiláciu najväčších hitov, z ktorých bol najúspešnejší Catch My Breath.

Šiesta štúdiovka Wrapped in Red (2013) sa niesla v duchu vianočnej tématiky. Posledný siedmy album Piece By Piece vyšiel tento rok, uvidíme, či bude nasledovať úspechy svojich predchodcov. 

zdroj: liborcervinka rnbjunk wikipedia mtv