Meghan Trainor tento rok vydala svoj úspešný debut Title, ktorý obsahuje niekoľko chytľavých skladieb, ako napríklad All About That Bassy, či Lips Are Movin. Ale medzi jednu z obstojných skladieb môžeme nazvať aj retro baladu Like I´m Gonna Lose You. V tej si rodáčka z Massachusetts strihla duet s Johnom Legendom.

Interpreti predstavujú klasický duet, ktorý prvý krát počula verejnosť v máji na udeľovaní cien Billboard Music Awards. V týchto dňoch Trainor a Legend predstavujú aj vizuálne spracovanie Like I´m Gonna Lose You.

Romantická skladba, hustý dážď a intímne osvetlenie. Osviežujúca balada na letné večery so svojou drahou polovičkou. Veď sa presvedčte sami.


Meghan Trainor vydala tri nezávislé albumy, kým sa nedostala k vydavateľstvu Epic Records. V roku 2014 rozvírila hladiny šoubiznisu so singlom All About That Bass. Ten získal nominácie na Grammy v dvoch kategóriách. Ďalší singel Lips Are Movin si počínal o trošku horšie ako jeho predchodca, ale bolo by mylné považovať to za neúspech. Obe skladby sa nachádzajú na jej štúdiovke Title.

36-ročný John Legend získal za svoju kariéru deväť Grammy, Zlatý glóbus a Academy Award. Napriek tomu, že pochádza zo skromných pomerov, k hudbe sa dostal už v detstve a aj jeho práca pred kamerami je úspešná.

Predtým ako vydal debutové album je jeho kariéra preplnená početnými a úspešnými spoluprácami s poprednými interpretmi (Kanye West, Alicia Keys, Jay-Z, Lauryn Hill...).

Na konte má štyri sólo albumy. Get Lifted (2004), Once Again (2006), Evolver (2008) a Love in the Future (2013).

Z filmografie môžeme spomenúť jeho účinkovanie v snímke Môj milovaný syn (2005), či v seriáloch Las Vegas: Kasíno American Dreams.

zdroj: justjared mtv