Láska je studňou inšpirácii pre mnohých interpretov a nie je tomu inak ani v prípade Kristíny. Tá vo videoklipe Ta Ne odmieta dvorenie Michala Hudáka. Herec je zároveň aj krstným otcom singla Ta Ne pochádzajúceho zo speváčkinej výberovky Tie Naj.

Vizuálne spracovanie Ta Ne vzniklo spod rúk režiséra Matěja Pichera, ktorý už má za sebou už jednu spoluprácu s Kristínou. Picher má totiž na svedomí aj jej klip Rozchodový reggaeton.

Ta Ne sa režíroval v pražských ateliéroch a účinkujú v ňom aj mladí tanečníci a tanečníčky. Filmovanie bolo časovo náročné, pretože začalo o šiestej ráno a skončilo sa pred polnocou. Napriek tomu sa rodáčka zo Svidníka zabávala najviac zo všetkých svojich videoklipov. Môže za to práve Hudák, ktorý pri natáčaní zabával ľudí so svojimi príhodami zo života.

27-ročná Kristína Peláková má absolvované Konzervatórium v Košiciach. Medzi jej prvé hudobné úspechy môžeme zaradiť singel Som Tvoja (2007). O rok neskôr bodovala vďaka singlom Vráť Mi Tie HviezdyEšte Váham. Po poslednej menovanej skladbe vydala debut, za ktorý získala zlatú platňu. V roku 2009 vydala úspešný singel Stonka.

Najviac sa však do povedomia poslucháčov zapísala skladbou Horehronie, s ktorou sa zúčastnila aj na súťaži Eurosong 2010. V tom istom roku podpísala zmluvu s Universal Music na Slovensku i v Čechách. Krátko na to triumfovala skladbou V Sieti Ťa Mám. Tak znel aj názov jej druhého albumu, na ktorom prebiehala opäť overená spolupráca významných autorov – Martina Kvliiča a Kamila Peteraja.  Za tento album získala platinu.

Tretia štúdiovka Na Slnečnej Strane Sveta (2012) obsahovala singel Jabĺčko. V roku 2014 vydala spomínanú kompiláciu najväčších hitov pod názvom Tie Naj.

V tomto roku sme ju mali možnosť vidieť ako herečku v komédii Život je život, ku ktorej naspievala aj skladbu No. 1.

zdroj: kristinamusic glob