Po Kim Kardashian, či Katy Perry aj Demi Lovato bude mať svoju mobilnú hru! Fanúšikom bude k dispozícii závere tohto leta.

Výrobcom hry bude Pocket Gems. Dej hry sa bude sústrediť na to, aby si hráč vybudoval svoju vlastnú hudobnú kariéru. Úspechom je, samozrejme, byť čo najpopulárnejší.

Zástupca spoločnosti Pocket Gems Jameel Khaflan sa vyjadril o spolupráci s Demi Lovato: „Ak spolupracujete s interpretmi ako je Demi, hra bude skutočnejšia.“ Hráči zistia, ktoré veci napomáhajú k tomu, aby ste dosiahli popularitu. Hra sa bude sústrediť predovšetkým na príbeh úspechu Demi Lovato.  22-ročná speváčka sama priložila ruku k dielu, keď tvorcom napovedala pri tvorbe dialógov, oblečenia a outfitov, ktoré bude nosiť jej avatar. V hre sa objaví aj jej pes Buddy a  jej piesne.

Sme veľmi zvedaví na finálny produkt. Mobilnú hru s Demi Lovato si určite nenechá ujsť žiadny jej fanúšik.  Spoločnosť Pocket Gems založili v roku 2009 Daniel Terry a Harlan Crystal. Ich prvý produkt oslovil milióny hráčov po celom svete. Korporácia sa zameriava na to, aby vytvárala originálne produkty na mobily, smartfóny, či tablety. Z hier spomenieme Night at the Museum, Runaway Life, Campus Life, či Top Paradise Cove.Demi Lovato
má len 22 rokov, ale v kariére zatiaľ dosiahla toľko, čo sa niekomu nepodarí ani za celý život. Jej prvé kroky do šoubiznisu začali už v detstve, keď pôsobila ako herečka. Neskôr pod hlavičkou Hollywood Records vydala debutovú štúdiovku Don´ t Forget (2008). So svojou prvotinou zaznamenala enormný úspech. Podobne to bolo aj s jej druhým albumom Here We Go Again (2009). Nasledujúca štúdiovka Unbroken (2011) obsahovala hitovky ako Skyscraper, Give Your HeartBreak. Zatiaľ posledný album Demi vydala v roku 2013, z ktorej bol úspešný singel Heart Attack.

Objavila sa aj ako porotkyňa v speváckej súťaži X Factor a známa je aj pre svoju filantropiu. Minulý rok sa stala tvárou kampane pre ľudské práva. Rodáčka z Nového Mexika sa môže popýšiť viacerými oceneniami.

zdroj: pocketgems wikipedia music-news billboard