Večná mladosť so sebou skrýva tienisté stránky. Adaline zažije ako jej dcéra zostarne a stane sa staršou než ona samotná. Večne mladá žena nemôže prežívať lásku a napokon zostáva osamelá. Neskôr sa jej do života pripletie Ellis Jones, do ktorého sa zamiluje. Idylku naruší zistenie, že otec jej milovaného je William. Ten v Adeline spozná ženu, ktorú kedysi miloval.

V americkom romantickom  filme Navždy mladá sa v hlavnej úlohe predstaví Blake Lively. Po jej boku sa predstavia kolegovia Michiel Huisman, Kathy Baker, Amanda Crew, Harrison Ford a Ellen Burstyn. Scenár ma na svedomí  J. Mills Goodloe (Maveric, Zabijaci, Smrtonostná zbraň 2 a 3) a Salvador Paskowitz.

Slovenská premiéra začína 2. júla. Pozrite si upútavku.  

Zaujímavosti o filme Navždy mladá:

1. Hlavnú postavu Adaline mala pôvodne stvárniť Natalie Portman. Rolu ponúkli aj Katherine Heigl, tá dala prednosť starostlivosti o rodinu. Napokon Adeline zahrala Blake Lively, o čom sa dlho diskutovalo.

2. Jedná sa o druhý film, v ktorom herečka Ellen Burstyn hrá postavu, ktorá zostarne, kým jeden z jej rodičov zostane fyzicky mladý. Prvý z nich bol Interstellar (2014).

3. Anthony Ingruber bol určený pre stvárnenie roly mladého Williama, pretože sa podobá na Harrisona Forda, keď bol mladý.

4. Pre herca Michiela Huismana je to prvá hlavná úloha v americkom filme.

zdroj: imdb wikipedia latfusa