Viacerí fanúšikovia hororov si vo filmovej sérii Paranormal Activity prišli na svoje. Zakúsili početné pocity strachu a nadobudli dojem, že dej sa reálne stal. Na vydanie piateho dielu Paranormal Activity s podtitulom The Ghost Dimension fanúšikovia napäto čakajú. Niekoľko krát sa presúval dátum vydania a film ma vyjsť už v roku 2013. Svetlo sveta by mal film uzrieť na jeseň tohto roka, konkrétne 23. októbra. Smutnou správou zostáva, že sa bude jednať o posledný diel. Potvrdil to Jason Blum, ktorý je jedným z producentov.

Dej sa bude točiť okolo rodiny Fleegesovcov – otec Ryan (Chris J. Murray), matka Emily (Brit Shaw) a ich mladá dcéra Leila (Ivy George). Rodina sa presťahuje do domu a objaví videokameru a škatuľu s nahrávkami v garáži. Keď si ich prezrú, pocítia sami na vlastnej koži dych berúce nadprirodzeno.

Filmári už zverejnili niekoľko upútaviek. Pozrite sa na jednu z nich a začnite sa báť.

Zaujímavosti o filme Paranormal Activity: The Ghost Dimension:

1. Pôvodne sa Katie Featherston mala objaviť len v prvých troch dieloch, ale režisér/producent Oren Peli si natoľko obľúbil jej postavu, že požiadal scenáristov, aby ju zahrnuli aj do ostatných pokračovaní.

2. Katie Featherston je jediná herečka, ktorá sa objavila vo všetkých šiestich častiach Paranormal Activity.

3. Film sa natočil za 45 dní.

4. Filmári ponúkli úlohu Demi Lovato, tá však odmietla.

zdroj: cinemablend imdb posture.doonks