Približne pred mesiacom oznámila Janet Jackson, že chystá návrat na hudobnú scénu. A už je to tu! Sestra popového kráľa nám ponúka prvý singel po piatich rokoch. Skladba No Sleeep sa bude nachádzať na jej novej štúdiovke Unbreakable. Vydanie albumu je zatiaľ v nedohľadne. Skladba bola zložená a produkovaná Jacksonovou, Jimmy Jamom a Terry Lewisom.

49-ročná interpretka ponúkla fanúšikom posledný album Discipline pred siedmimi rokmi. Z neho sa predalo menej ako 500 tisíc kusov. Dokonca len jedna skladba z neho sa stala hitom - Feedback. Ďalší jej singel Nothing zo soundtracku Why Did I Get Married, Too? bol vydaný v roku 2010, ale neuspel. Možno aj pre tieto kariérne prepady sa Janet Jackson rozhodla pre pauzu v kariére.

Bude sa jej v súčasnosti teraz dariť? Vypočujte si skladbu No Sleep.

Janet Damita Jo Jackson je známa aj ako sestra slávnejšieho Michaela Jacksona. Janet Jackson sa môže pochváliť s viac ako 140 miliónmi predaných nahrávok, čo ju robí jednu z najlepšie predávných umelcov všetkých čias. Predtým, ako načrela do vôd hudobnej brandže, účinkovala v televíznych reláciách. Popovú ikonu z nej spravil jej tretí album Control (1986). Na konte má počas svojej kariéry nespočetné množstvo hitov, spomenieme niektoré z nich: Nasty, Rhytm Nation, If, That´s the Way Love Goes, Together Again a All for You

zdroj: music-news magazine.halfticket