Dracula, Frankenstein a zvyšok bandy je späť. Film Hotel Transylvania vám prinesie všetky druhy príšeriek, ale aj nové postavy a miesta. Nebudeme viacej napínať, pozrite si zábavný trailer.

Trailer, ktorý ste si pozreli je ďalším, ktorý ponúkla spoločnosť Sony Pictures Animation. Aj staršie upútavky nájdete na kanály YouTube. Trailer nám poodhaľuje nielen kúsok deja, ale predstavuje nám aj roztomilé postavičky, na ktoré sa všetci tešíme.

Scenár majú na svedomí Robert Smigel a Adam Sandler, ktorý v Hoteli Transylvánia 2 dabuje grófa Drakulu. Spolu s ním nadabovali postavy Selena Gomez, Mel Brooks, David Spade, Steve Buscemi, či Fran Drescher. Zaujímavosťou je, že Caelo Green nemohol nadabovať hlas Murrayho, pretože ho zatkli. Namiesto neho prišiel Keegan-Michael Key.

Dej nadväzuje na prvú časť. Hlavnou postavou je Denis, Drakulov vnuk. Po tom, čo jeho dcéra Mavis odíde na návštevu do ľudskej časti rodiny, Drakula osloví priateľov Franka, Griffina, Waynea a Murryho. Tí chcú Denisa, ktorý je napol upír a napol človek, pripraviť kurz pre strašidlá. Na scénu prichádza Drakulov otec Vlad. Ten je nepríjemne prekvapený, že v Hoteli Transylvánia žije jeho nečistokrvný pravnuk a chodia do neho bežní smrteľníci.     

Film uvidíme v kinách v závere tohto roka v 3D formáte.

zdroj: cinemablend sonypicturesanimation