Poslednou sériou fotografií pre magazín Harper's Bazaar Rihanna príjemne šokovala. Išlo o zábery, kde sa potápala so žalokmi, a vyšli z toho vskutku rozprávkové snímky. Tieto odvážne fotky sa fotili v akváriu na Floride a postaral sa o ne konkrétne fotograf Norman Jean Roy. Barbadoská princezná sa tu predviedla napríklad v zlatých Chanel plavkách. Nech sa páči, nahliadnite aj na tútu sériu fotografií:                      

           

                  

                        

                                

                     

V najnovšom photoshoote nám Riri pózuje ako princezná z ulice. Ide o fotky určené pre aktuálne vydanie i - D Magazínu. O speváčkinu vizáž sa postaral Alastair McKimm a nafotil ju Paolo Roversi. Speváčka tu má na sebe rôzne "oversized" a "head - to - toe" džínsové odevy, ktoré boli zhodou okolností štylizované aj pre jej najnovši singel "FourFiveSeconds", ktorý je výnimočný spojením Rihanny, Paula McCartneyho a tiež Kanyeho Westa, s ktorým ale už Rihanna v predchádzajúcom období spolupracovala. Vychutnajte si teda sľúbené fotografie a tiež vypočujte spomínaný najnovší singel, ktorý je podľa mňa celkom pohodovečka.                                                     

                                                                                

                                                                                     

                                                                      

 

Nový singel Rihanny "FourFiveSeconds" s doprovodom Paula McCartneyho a Kanyeho Westa:  

 

 

Zdroje: http://www.harpersbazaar.com/fashion/photography/g5217/rihanna-fashion-shoot-0315/?slide=2, http://www.highsnobiety.com/2015/02/05/rihanna-id-magazine-editorial/#slide-4