38-ročný rapper uviedol, že novinka by sa mala volať Swish. Predtým ju intepret pomenoval So Help Me God. Vtedy názov zverejnil na Twitteri s katolíckym symbolom Panenky Márie. Kanye West chodí do štúdia každý deň. Musí sa navyše venovať svojej manželke Kim Kardashian, ktorá čaká druhé dieťa. Ich dcéra North onedlho oslávi druhé narodeniny. Rodák z Georgie má tak práce vyše hlavy. Uvidíme, nakoľko bude úspešný jeho nový album. A či náhodou nezmení znova názov pre novinku, pretože uviedol, že je to pravdepodobné.

Kanye Omari West sa okrem hudby venuje podnikaniu a módnemu dizajnérstvu. Prvý krát sa stal známym ako producent pre nahrávaciu spoločnosť Roc-A-Fella Records. Do hlbšieho povedomia sa dostal so spoluprácou s Jay-Z na jeho albume The Blueprint (2001). Vytvoril hitovky pre Aliciu Keys, Ludacris a Janet Jackson.
Debutoval v roku 2004 albumom The College Dropout, ktorý bol veľmi úspešný. O rok neskôr vyšiel Late Registration, nasledoval Graduation (2007). Na štvrtej štúdiovke 808´s & Heartbreak (2008) viac spieval ako rappoval. Následne vydal piatu štúdiovku My Beautiful Dark Twisted Fantasy (2010) a posledný album Yeezus (2013).
West je považovaný za jedného z najlepšie predávajúcich umelcov všetkých čias. Predal viac ako 21 miliónov albumov a 100 miliónov prostredníctvom digitálneho stiahnutia. Doteraz vyhral 21 Grammy Awards, čo z neho najviac oceňovaného umelca všetkých čias. Americký týždenník Time zaradil Westa medzi 100 najvplyvnejších ľudí na svete v rokoch 2005, 2011 a 2015.

zdroj: billboard wikipedia i-d.vice