Vrece

Na zem sa položí papierové vrece najlepšie čo najvyššej veľkosti. Ak papierové vrece nemôžeme zohnať tak kus kartónu, buďme kreatívny, hlavne nech to stojí a je to z papiera. Človek si dá ruky za chrbát a musí ústami uchopiť papierové vrece. Zeme sa nesmie dotknúť ničím iným ako chodidlami. Čiže kolená sú tiež zakázané. Ak sa mu to nepodarí pije. Každé kolo sa vrece skráti o pár centimetrov. Odporúčala by som to hrať s helmou alebo minimálne kýbľom na hlave pretože už pri prvých čupnutiach je vysoké riziko, že sa hráč neočakávane prevráti a niečo prevalcuje.

 

Obrbot

Treba si vybrať niekoho kto bude kričať „TERAZ!“ alebo hocijaké slovo na ktorom sa dohodnete. Všetci si zatvoria oči. Dotyčný zakričí stanovené slovo a každý sa na niekoho pozrie. Ak zistí, že osoba na ktorú sa pozerá si ho vybrala tiež zakričí „obrbot“. Kto zakričí prvý vyhráva a ten pomalší musí piť. V prípade ak kričiaci vysloví slovo zle pije tiež.

 

 

Zmrznutý

Túto hru by som nazvala ako „medzi časovú“ pretože sa vyberie jeden ktorý len tak mimovoľne počas party „zmrzne“ čiže sa prestane hýbať. Ďalej sa aj ostatný hneď ako ho zbadajú sa musia prestať hýbať v polohe akej ho zbadajú. Posledný kto si všimne, že sa nikto nehýbe pije a ostáva nasledujúcim, kto začína zmrznutie. Môže sa to samozrejme hrať aj ako hra za stolom ale myslím, že by to nemalo taký efekt. Ďalším rizikom je, že si človeka nevšimne nikto, čo je trochu smutné a navyše keď sa opitá hlava dlho nehýbe môže zaspať. Na druhej strane ju odporúčam, vie to byť riadna sranda :)

 

 

Krčma challenge

Potrebujete každý svoju skóre kartičku na ktorú si stĺpcovito očíslujete od 1 do 10 trebárs (do karičky sa bude pripisovať čísla podľa výdrže). Ďalej v riadkoch /názov drinku/ koľko má percent/ koľko naliali (dcl)/ koľko stál (nepovinné ale aspoň sa dajú porovnať ceny)/ názov baru v ktorom ste boli (tiež nepovinné). Samozrejme kartičku si môžete upraviť podľa seba. V každom bare sa pije na stojáka a zásadne len jeden. Ten, ktorý sa rozhodne, že mu stačí a kolo vynechá mu vymyslíte trest. Niekto zvolí nakresliť mu niečo kolektívne na ruku, alebo niečo na tvár. Pre chalanov sú vhodné sponky a gumičky až dokým si znova nevypijú a môžu si dať účes dole. Alebo musí barmanke odrecitovať básničku. Kreativite sa medze nekladú. Každopádne je to skvelé overenie koľko miniete, kde je najlacnejšie, koľko ste schopní vypiť a následne zistenie že ste pri takom množstve alkáč a treba prestať.

 

 

Kto som?

Aktér sa postaví, posadí pred ostatných a začne gestikulovať, rozprávať, v podstate celkovo imitovať osobu v miestnosti. Ostatný hádajú o koho ide. Môžu imitovať aj niekoho iného. Najlepšie je, že toho človeka môžu imitovať donekonečna v rôznych podobách. Kto uhádne ide imitovať.

 

 

Walker, Texas Ranger

Alebo keď ste už všetci totálne lenivý pustite si tento seriál a vždy keď Chuck Norris niekoho odkopne že ho prerazí cez dve steny a zostane zapichnutý v zemi tak, že nájde ropu všetci pijú. Taktiež môže tresknúť otáčacími dverami alebo naraz zmlátiť 20 napitých rusov alebo podobné srandy, to nechávam na uváženie divákov.