Raper Ice Cube a herec Charlie Day si zahrajú v komédii s názvom Fist Fight. Charlie Day bude hrať učiteľa, ktorého vyzve na pästný súboj (fist fight) jeho kolega, ktorého stvárni Ice Cube. Film sa bude natáčať pod hlavičkou New Line Cinema. Scenár by mal byť už kompletný. Podieľali sa na ňom Evan Susser a Van Robichaux. Tí hľadajú vhodného režiséra, ktorého musia nájsť čo najskôr. Filmovanie by sa malo začať v septembri. Na plátnach kín by sa mala snímka Fist Fight premietať už budúci rok.
Ak sa vám dejová línia zdala trochu povedomá, nie je to náhoda. Fist Fight je inšpirovaný kultovou komédiou zo školského prostredia Three O´Clock High z roku 1987 (pozrite si trailer).Ten si zase vzal príklad z klasickej westernovky V pravé poludnie (1952).

Ice Cube nie je len známy z hudobného biznisu, predovšetkým ako raper. Podieľa sa aj na tvorbe filmov. Ako herec sa predstavil v akčnej komédii Ride Along (2014) a tiež vo filme 21 Jump Street (2012).

Charlie Day je najviac známy pre stvárnenie Charlieho Kellyho v komediálnom seriáli It's Always Sunny in Philadelphia (2005). Zahviezdil aj vo filmoch Šéfovia na zabitie 1 a 2, či Ohnivý kruh 2013.

zdroj: cinemablend avclub