Podľa denníka The Sun pracuje súrodenecká skupina na novom albume v Londýne. Speváčka Andrea Corr uviedla: „Sme v procese tvorenia novej nahrávky. Je to tak vzrušujúce.“ Práve Andrea minulý rok vraj zložila fantastickú pieseň. Keď ju hrala svojim priateľom, povedali jej, že by bola blázon, keby ju dala do rúk nejakému inému intepretovi. Počas desať rokov trvajúcej pauzy, stihli Andrea a Sharon odštartovať svoju sólo dráhu.
The Corrs sa stali celosvetovo známou senzáciou v 90tych rokoch, kedy svetlo sveta uzreli hitovky ako Runaway, BreathlessSo Young.
O možnom návrate The Corrs sa špekulovalo už v minulosti. V roku 2009 Jim prehlásil, že si je istý, že skupina sa určite dá niekedy dokopy. Musí byť na to správny čas. Zdá sa, že tá správna chvíľa konečne nadišla. Podarí sa znova skupine The Corrs získať popularitu na celom svete? Súrodenecká skupina absolvovala počas svojej slávy turné po Európe, USA a Austrálii. Členovia vystupovali aj pred pápežom Jánom Pavlom II., Nelsonom Mandelom a dvoma americkými prezidentmi. The Corrs sú považovaní za druhú najúspešnejšiu írsku skupinu, pred nimi tróni legendárna kapela U2.
The Corrs odohrajú prvý koncert po desiatich rokoch 13 septembra. Vtedy totiž vystúpia v londýnskom Hyde Parku.

zdroj: independent irishmirror facebook