Škoda, že je iba vymyslená... no nič, poďme na to, poznáme tri typy klamárov!

1) Ľahký domýšľač - Na chate bolo 20 ľudí a popili sme chlast za 230€! ... No, ľudí bolo iba 16 a v T*scu si nechal za chlast aj chleba a špekáčiky iba 154,70€, ale tento prípad je akceptovateľný. Všetko znie lepšie keď sa to trošku prikreslí, dokreslí, vylepší. Keď to proste nieje taká nuda, ako to bolo naozaj! Nebojte sa teda povedať o číselko/dve navyše, za to Vás nikto neodsúdi!

2) Stredný vylepšovač - toto už nieje až tak v pohode. Prečo by niekto hovoril že rok výroby jeho auta je 2013 aj napriek tomu že je to 1997? Takýto človek nezarába 1200€ ako vraví, skôr tak sotva 500€, pretože aj tak si od Vás vždy vypýta cigaretu. Keby zarábal 1200€, mohol by kupovať cigarety celej dedine. Hlavne sa ho nepýtajte to, koľko mal mileniek. V každom prípade, takémto človeku verte je jednu tretinu z vecí, ktoré vypusti z huby!

3) Ťažký odr*ávač - Takémuto človeku nieje pomoci. Poznám takých pár. Takýto človek má vždy bankové konto vo Švajčiarsku, ktoré doslova praská vo švíkoch, plnú garáž áut, ktoré Vám však nikdy neukáže, pretože sú kradnuté a on na nich chodí len na ilegálne závody, na ktoré Vás vziať nemôže. Včera večer sa o neho v klube pobilo 18 báb a museli pritom zasahovať 3 sanitky a vrtuľník, ale nikto iný to nevidel pretože sa to stalo pri zadnom vchode. A keby ste len videli ako naložil na búdku tým dvom borcom čo obchytkávali jeho frajerku... Niekedy nerozumiem jednej veci. Či je tento typ človeka skutočne tak zaostalý, že si neuvedomuje ako si z neho okolie robí srandu, alebo si on robí srandu z okolie. Tak či tak, vôbec to nieje vtipné ani zaujímavé. Je to trápne... proste to nerobte.

Aj napriek týmto kategóriám, každý občas vyslovene zaklame. Ako takéhoto človeka nachytať? Jednoducho! Klamár si ťažko zapamätá to množstvo klamstiev, ktoré zo seba každý deň dostane. Stavím sa, že si presne pamätáte, čo ste robili minulý týždeň v piatok, no pamätali by ste si aj to, čo ste si vymysleli medzi rečou? Pochybujem.

Ak sa Vám zdá, že niekto klame, proste si to zapamätajte a spýtajte sa ho to o 3 dni. Ak bude odpoveď iná, je to jasné. Odporúčam sa takýmto ľuďom vyhýbať, keď klamú Vám, klamú aj o Vás. :)