Výstavy nádherných sôch, skvelé divadelné predstavenia, koncerty, festivaly, hudobné a športové kurzy či stretnutia rôznych klubov? Je to možné! V novozrekonštruovanom kultúrnom stredisku, pri romantickom (a tiež vynovenom) parku Jozefa Miloslava Hurbana, a len pár krokov od historického centra si nájde program každý z Vás.

Prečo sa nezastaviť v tak peknom prostredí na folklórne vystúpenie či divadelnú hru? A to som ešte nespomenul, že priamo v budove MsKs premieta najnovšie filmy aj mestské Kino Považan! Nestačí? Okrem toho v budove nájdete aj galériu Petra Matejku, kde sú takmer nonstop vystavené fotografie alebo maľby od známych umelcov. Teraz už naozaj nevidím dôvod, no pri návšteve násho mesta nemôžete ostať len v tejto sympatickej oranžovej budove!

3 zrekonštruované parky, rozsiahle historické námestie, nákupná zóna, múzeum, kostoly a mnoho iného priamo v meste! Komu nestačí, môže si ísť zaplávať na Zelenú Vodu, omrknúť Čachtický, Beckovský, Trenčiansky a Tematínsky hrad, či pochodiť Malé a Biele Karpaty, Považský Inovec alebo Myjavskú Pahorkatinu!

Nuda? Pre party ľudí je tu otvorených kopa vyhlásených diskotékových a koncertných klubov!

Celý aktuálny program mestského kultúrneho strediska nájdete TU, tak neváhajte a vyberte si to pravé pre Vás!