C, G, Am, F! C, G, Am, F! C, G, Am, F! C, G, Am, F! ... a tak ďalej! Toto je supertajný protivládny kód, vďaka ktorému môže každý muzikant získať superschopnosti upútať davy rozvášnených fanúšikov, vďaka čomu zarobí milióny až miliardy eur a zrujnuje ekonomiku celého štátu!

Čo všetko, okrem tohto kódu treba? V prvom rade poriadnu kapelu. V závislosti od toho, ktorý z následujúcich postov zastupujete vy, zožeňte si ostatných štyroch členov.

1) Spevák - musí byť pekný, svalnatý, mať jemné strnisko a tváriť sa drsne a zároveň smutne. Výzor a správanie je 99,9% úspechu speváka 20.-21. storočia. Ideálne by bolo, keby si písal texty sám. O láske, o sklamaní, o tom aký je smutný, ale zároveň tvrdý... ako čaká na lásku a verí, že raz ju nájde...

2) Sólový gitarista - potrebuje poriadny distortion! Taký poriadny, že vďaka nemu môže do troch tenkých strún udierať ako len chce a mágať ich okolo 21. pražcu druhou rukou, no stále to bude znieť ako najlepšie Hendrixove sólo. Tak tvrdý distortion treba... Ak vie hrať power-akordy je to hotový boh, toho proste ber!

3) Doprovodný gitarista - C, G, Am, F! Nauč ho tieto akor... ehm, teda, vytvetli mu tento supertajný kód. On ho určite pochopí. Looper do ľavej ruky, zatĺkanie klincov do pravej a nech to hrá dokola, nejakým pekným akustickým tempom. A do toho tie sóla, f*ck!

4) Basák - Slap je základ, pokiaľ vie slapovať po strunách ako Flea, tak je zahojený. Ľavú ruku tým pádom využije len na pitie piva, fajčenie, podávanie rúk ľuďom v publiku (pokiaľ medzi hľadiskom a pódiom nieje 100 metrová zátarasa zložená zo syntholových chlapcov).

5) Bubeník - ten to má v pdostate najľahšie, ale ujde sa mu najmenej báb lebo je vzadu.  Treba ovládať punkový, drum'n'bassový a ska rytmus. a DVOJKOPÁK!!! Keď má dvojkopák, prekričí ním všetky nedostatky.

Nezabudnite si nakúpiť poriadne aparáty. M*rshall, 1000 wattovú lampovú hlavu, štyri 300 wattové štvor-reprákové bedne, bicie ako má Nicko z Iron Maiden a gitary jednoznačne V-éčka!

A ešte sa naučte hrať, baby...