So Zdenkou Prednou navštívite thajské more, kláštory a prírodu. Vizuál Bodliak režíroval Braňo Jass, ktorý sa podieľal na speváčkiných predchádzajúcich klipoch DýchamKrásne dni. 31-ročná interpretka uviedla, že pri natáčaní novinky  spojila prácu i relax. Tri dni intenzívne nakrúcali a potom už len odpočívali. Pokiaľ by sa vám zapáčilo prostredie videoklipu, vedzte, že pochádza prevažne z thajského ostrova Koh-Samui. Ako sa vám páči?

Skladba Bodliak je bodkou za doterajšou kariérou Zdenky Prednej. Nájdeme ho na albume Amulet (2013). Predná prezradila, že chystá už nový album s partnerom Oskarom Rózsom. Rodáčka z Banskej Štiavnice prežíva najkrajšie obdobie svojho života vďaka materstvu. Syn Oskar je jej novou inšpiráciou. Nechajme sa prekvapiť, čo nám v budúcnosti speváčka pripraví.

Zdenka Predná odštartovala hudobnú dráhu v súťaži Slovensko hľadá SuperStar, kde skončila ako štvrtá. Rok 2005 sa niesol v znamení jej debutového albumu Sunny Day. Pochádzajú z neho úspešné hity ako Len ty smieš a Vietor (duet s Tinou).V tom istom roku získala cenu Aurel a Zlatú platňu za predaj albumu. Počas príprav druhého albumu Zdenka Predná, hosťovala na druhom albume Chillin od Tiny. Opäť si strihli duet, tento krát v skladbe Zlaté pláže. Z druhého albumu vyšiel singel Keď to nejde. V roku 2009 jej vyšiel tretí album Srdce z bubliny. Posledná spomínaná štúdiovka Amulet vyšla v roku 2013.

zdroj: hudba wikipedia facebook