Prachařová je majiteľkou modelingovej agentúry a fotografkou. Cestu do šoubiznisu má vydlaždenú vďaka svojej matke herečke Veronike Žilkovej. U nás je známa aj ako hlavná postava z videoklipu Zlatokopky od Rytmusa.  Prachařová, rodená Hanychová prezradila, že vždy chcela byť speváčkou a to sa jej v tridsiatke splnilo. Výsledok síce nedosahuje hudobné kvality, ale na upútanie pozornosti a búrlivú diskusiu, je videoklip stvorený.
Na piesni Agáta spolupracovala druhá vicemiss Českej republiky 2005 so svojim krajanom raperom Gypsym. Jeho prínos v skladbe je minimálny, o to väčšmi sa podieľal na skomponovaní textu. Ako naznačuje názov Agáta, bude o jeho interpretke.  Tí, ktorí sledujú český bulvár a najmä veľmi prepieranú Agátu, nebudú z textu prekvapení. Režisérom klipu sa stal jej otec Jiří Hanych.  Čo hovoríte naň vy?

Prachařová sľubuje aj nový album, na ktorom by rada spolupracovala s Lou Fanánkom z kapely Tři sestry a Ornellou Koktovou. Ako bude celý album znieť nevie ani samozvaná speváčka, dvere k širšiemu hudobnému spektru necháva otvorené.  Slávny človek, ktorý má peniaze, si prakticky môže dovoliť čokoľvek a nie je tomu inak ani v prípade Agáty. Na to, čo nabudúce vyprodukuje, sú zvedaví aj jej odporcovia.

zdroj: facebook