Byť bohatý znamená, že môžete žiť v dome, v ktorom len chcete, kúpiť si oblečenie, ktoré si prajete, dokonca pomôcť svojej rodine a priateľom v prípade potreby. 

Možno, že niektoré bohaté celebrity majú tieto návyky , aby získali ešte väčšiu pozornosť. Alebo sú ich nekonvenčné postupy čisto z nudy, aj keď je to ťažké si predstaviť, že byť milionárom môže byť niekdy nudné. Alebo sa považujú za umelcov, čo dobre vedia, čo robiť.  Nech už je dôvod, akýkoľvek  na niektoré tieto zvyky si povieš "sánka dole šéfe". 

 

1. Teri Hatcher – Kúpeľ v červenom víne 

 

Teri Hatcher tvrdí, že antioxidanty v červenom víne udržujú  jej pleť jemnú a mladistvý. Väčšina ľudí si pohár kvalitného vína radšej vychutná inak, no sto ľudí sto chutí. 

 

2. Jonathan Franzen – Pracuje s páskou na očiach

 

Známy autor píše svoje diela s páskou na očiach, vraj preto lebo mu to umožňuje lepšie sa sústrediť a odpojiť od všetkého čo sa vo svete deje.

 

3. Jessica Simpson – Žuje nikotínové žuvačky.

 

Žuť nikotínové žuvačky a byť nefajčiar? Prečo nie. Jessica tieto žuvačky žuje  preto lebo to považuje za spôsob ako si môže  dobre oddýchnuť.

 

4. Simon Cowell – Lezie po stromoch

Simon, známy porotca, má zvláštny spôsob, ako si zaspomínať na svoje detstvo. Vylezie na strom každý deň, len aby sa znovu cítil ako dieťa. 

 

5. Demi Moore – Pijavice ako spôsob detoxikácie

Herečka využíva pijavice, pomocou ktorých sa vraj z tela zbavuje nečistôt a toxínov čo jej pomáha k zrelaxovaniu. Možno práve kvôli nákupu pijavíc mala také veľké nároky na honorár.

 

6. Sandra Bullock – Na tvár používa krém určený na hemoroidy

 “Mojím osvedčeným prípravkom je krém na hemoroidy. Nedám na neho dopustiť. Aplikujem ho predovšetkým v oblasti okolo očí. Je zázračný,” tvrdí Bullock. Nuž, každý máme iné osvedčené prípravky. 

 

7. Cameron Diaz – Otvára dvere lakťami

Cameron Diaz trpí obsedantno-kompulzívnou poruchou, a teda má strach z baktérií na rukách pri otváraní dvier. Takže ich otvára lakťami.  Jej sympatie k marihuane pochádzajú asi z jej potreby zachovať pokoj a čo najviac sa vyhnúť úzkosti. Diaz bola na strednej škole veľkou fanúšičkou tejto byliny, dokonca Snoop Dogg bol jej dodávateľ.

 

8. Bill Gates – Pije odpadovú vodu

Muž, ktorý je zakladateľom spoločnosti Microsoft, pije vodu priamo z toalety. Bill Gates podporuje projekt, ktorý má zmeniť odpadovú vodu na bezpečnú pitnú vodu pre krajiny, ktoré nemajú prívod čistej vody. Sám hovorí, že nejaký rozdiel medzi pitnou a odpadovou vodou nepociťuje. 

 

9. Lady Gaga – Atypické zvyky

Napríklad taký výstup z obrieho vajca či šaty z mäsa hovoria úplne za všetko...

 

10. Angelina Jolie má v obľube šváby

Herečka si rada dopraje včelie larvy, cvrčky a šváby. Týmto pochúťkam prišla na chuť, keď ich okúsila v Kambodži počas nakrúcania filmu Tomb Raider. Sama ich opisuje ako “ľahké mäsité jedlo s vysokým obsahom bielkovín”. Dodáva ale, že: “…zrejme jedinou nevýhodou je to, že škriabu v hrdle a žalúdku. Musíš ich dobre rozhrýzť a požuť…”. Ale to nie je problém, nie?

 

 

Zdroj: therichest