Minulý rok vydali Scooter sedemnásty album The Fifth Chapter. Po prvý krát na ňom nespolupracovali s  producentom Rickom J. Jordanom. Na jeho miesto nastúpil Phip Speiser. The Fifth Chapter bol zároveň aj prvým albumom, ktorý bol vydaný na vinyle. Naposledy tak trio urobilo so štúdiovkou Our Happy Hardcore (1996).
H.P.Baxxter a jeho kolegovia z poslednej štúdiovky už ponúkli niekoľko singlov. Prvým z nich bol Bigroom Blitz s rapperom Wizom Khalifom. Druhou skladbou bola Today a za ňou nasledovala Can´t Stop the Hardcore. Štvrtým singlom je novinka Radiate, kde si prizvali na spoluprácu speváčku Vassy. Austrálska interpretka Radiate tak isto produkovala. Všetko nasvedčuje tomu, že pre Scooter to bola dobrá voľba.
Vizuálne spracovanie až tak dobre nedopadlo a to, že v jednoduchosti je krása tento krát neplatí. Chalani zo Scootra sú vo frakoch, čo by síce na prvý pohľad nemohlo ublížiť, ale členovia tam len postávajú a nič sa okolo nich nedeje. Podobne to dopadlo aj s ich kolegyňou Vassy. Videoklip Radiate obsahuje predovšetkým zábery z prichádzajúcej komédie Špión. Ako to celé dopadlo, môžete posúdiť sami.


zdroj: artists wikipedia