Vrátane Sie sa pod pieseň Invicible podpísal aj producent a skladateľ Jesse Shatkin (Pink, Leona Lewis). Výsledkom je orchestrálna synthpopová pieseň v strednom tempe.
Vizuálne spracovanie sa natáčalo v Los Angeles. Na záberoch Kelly Clarkson trávi väčšinu času tancovaním po skladisku. Režisérom videoklipu bol Alon Isocianu, ktorý má na konte desiatky videoklipov, napríklad pre interpretov Billy Talent, Finger Eleven, či Heaven´s Basement. Sú osobnosti, ktoré sa podieľali na piesni Invicible zárukou kvality? Posúďte sami.

Kelly Brianne Clarkson je víťazka speváckej súťaže American Idol (2002). Je známa aj pre svoju hlasovú rozmanitosť a veľký rozsah. Svoj debut Thankful vydala o rok neskôr a slávil úspech. Pochádzajú z neho single The Trouble WIth Love Is, Low, a A Moment Like This. Skladba Miss Independet priniesla rodáčke z Texasu prvú nomináciu na Grammy.
Jej druhý album Breakaway (2004) slávil ešte väčšie úspechy ako jeho predchodca. Vtedy vyhrala dve ceny Grammy, z ktorých jedna patrila hitovke Since U Been Gone.
Nasledujúci album My December (2007) slávil opäť úspechy, podobne to bolo aj s nasledujúcimi All I Ever Wanted (2009) a Stronger (2011). V roku 2012 vydala kompiláciu najväčších hitov, z ktorých bol najúspešnejší Catch My Breath. Šiesta štúdiovka Wrapped in Red (2013) sa niesla v duchu vianočnej tématiky. Posledný siedmy album Piece By Piece vyšiel tento rok, uvidíme, či bude nasledovať úspechy svojich predchodcov. 

zdroj: ew wikipedia