Katy Perry tu vystriedala 4 zaujímavé outfity, šou sprevádzalo aj veľa pyrotechniky a ohňa, a jeden song si dokonca zaspievala vznášajúc sa vo vzduchu. Na pódium vystúpila naozaj vo veľkom štýle a to priamo na chrbte obrovského (pravdepodobne) leva, na ktorom si odspievala song "Roar!". Ako svoj prvý outfit mala na sebe doslova ohnivé minišaty.

 

Keď zliezla z leva nasledovala pesnička "Dark Horse" a vzápätí sa na pódiu zjavil Lenny Kravitz aj so svojou gitarou. Spolu s Katy odpálili poriadnu šou sprevádzanú žiarivými a ohňovými efektami, pričom si spolu trhli song "I kissed a girl".

 

Akonáhle odoznelo toto spevácke spojenie, pódium sa premenilo na pláž s pobehujúcimi balónmi, surfami a žralokmi. Katy dobehla vo svojom druhom outfite a to naozaj v extrakrátkych farebných šatočkách. Spievala song "Teenage Dream" a v tanci ju sprevádzali dvaja milí žraloci :). Následne na pódium pritancovali tanečnice v retro plavečkách a odznela pesnička "California Gurls".

 

 Po tomto vstupe žraloci spolu s Katy "odplávali" preč a na pódiu sa ukázala Missy Elliott vo veľkom raparskom štýle, ktorú už sprevádzala aj Katy Perry vo veľkej mikine. "Spievala" viac menej len Missy, Katy len tak skackala okolo.

 

Napriek tomu ale posledný vstup stál za to. Zaznela totiž hitovica "Firework", ktorú si Katy zaspievala vznášajúc sa vo vdzuchu so žiariacou kométou nad hlavou. Šou samozrejme dopĺňalo veľa pyrotechniky, asi 22 ticís kryštáľov a tanečníci s efektnými sviatiacimi balónmi. Speváčka sa predviedla vo svojom v poradí štvrtom outfite, v krásnych strieborných šatách. Všetky štyri kostýmy, ktoré Katy počas svojho vystúpenia vystriedala, navrhol pre tento špeciálny event slávny dizajnér módneho domu Moshino Jeremy Scott.

 

Pozrite si celé jej vystúpenie tu:

 

Súťažte s nami o lístky na Katy Perry a môžete aj Vy zažiť takéto jedinečné vystúpenie už o necelý mesiac!

 

 

Zdroje: http://www.independent.co.uk/sport/us-sport/national-football-league/left-shark-steals-super-bowl-2015-as-katy-perry-is-upstaged-by-her-outoftime-support-dancer-10017216.html