18-ročná interpretka zverejnila coververziu skladby Flashlight. Tá sa objavuje v hudobnom filme Ladíme 2,  kde si Hailee Steinfeld zahrala jednu z hlavných úloh- speváčku Emily.  Vo filme Emily zloží Flashlight a ako ústredná pieseň snímky, v nej odznie niekoľko krát. Autormi piesne sú Sia Furler a Sam Smith, ktorých Steinfeld obdivuje.
Nie je to náhoda, že sa singel objavil práve v týchto dňoch. Rodáčka z Kalifornie podpísala zmluvu s vydavateľstvom Republic Records. Steinfeld sa chystá nahrať debutový album. Ako Hailee Steinfeld spieva Flashlight, si môžete vypočuť.

Hailee Steinfeld je známa pre postavu Mattie Ross vo filme Skutočná guráž (2010). Vďaka tejto role bola nominovaná na niekoľko ocenení. Objavila sa aj v sci-fi snímke Enderova hra (2013). Hrala Júliu v adaptácii Shakespearovej tragédie Rómeo a Júlia v snímke Tri dni na zabitie (2014).
Živí sa aj modelingom. Momentálne ju môžeme zhliadnuť aj vo videoklipe Bad Blood od Taylor Swift. Nakoľko bude úspešná v hudobnej kariére, uvidíme v budúcnosti. Zdá sa však, že čoho sa 18-ročná umelkyňa dotkne, to sa premení na zlato.

zdroj: ew wikipedia