Gene Simons potvrdil, že Kiss sa chystá nahrať ďalší album. „Stane sa to, keď budeme mať čas. Mám v sebe hudbu, ktorá potrebuje ísť von. Nedávno som napísal pieseň Your Wish Is My Command. Cítim, že je to skladba pre Kiss a potrebuje byť vydaná na albume.“
Nie je to tak dávno, čo Paul Stanley potvrdil, že Kiss nemôžu ísť ďalej bez novej hudby. Stanley bude nové piesne aj produkovať, čomu sa Simmons teší.

Kiss vystúpia na festivale Rock In Vienna, ktorý bude prebiehať od 4.-6. júna. Okrem nich na novom festivale vystúpi Metallica, Muse, WIthin Temptation, Faith No More, Limp Bizkit a ďalší.
8. júna vystúpi Kiss v pražskej O2 Aréne. Predkapelou bude The Dead Daisies.

Kapelu Kiss založili Paul Stanley a Gene Simons začiatkom roku 1973 v New Yorku. Preslávili sa čierno-bielym makeupom a strhujúcou pódiovou šou. Debutovali v roku 1974 albumom Kiss, potom vydali ešte ďalších 19 štúdioviek. Poslednú vydali v roku 2012 s názvom Monster. Ich diskografia obsahuje živé vystúpenia, kompilácie a niektorí členovia vydávali aj sólové albumy. Gitarista a spevák Stanley, basgitarista Simonsom dopĺňajú súčasnú zostavu Kiss spolu s gitaristom Tommym Thayerom a bubeníkom Ericom Singeom. Kiss boli uvedení aj do Rock'n'rollovej siene slávy a na konte majú viac ako 100 miliónov predaných nahrávok.  Medzi ich najväčšie hity patria I Was Made For Lovin´You, Rock And Roll All Nite, Hard Luck Woman, Dr. Love, Psycho Circus, či Forever.

zdroj: ultimateclassicrock musicfeeds wikipedia