ALANIS A WADE MORISSETTOVCI

Vedeli ste o tom, že Alanis Morissette má brata - dvojča? Wade Morissette sa narodil dvanásť minúť po svojej slávnejšej sestre. Obaja zdedili hudobný talent. Wade sa venuje hudbe v kombinácií s jeho vášňou k joge a vytvára tak unikátny štýl indie popu zlúčených so Sanskritom a anglickými spevmi. Je tiež veľvyslancom pre spoločnosť s atletickým oblečením - Lululemon.

SCARLETT A HUNTER JOHANSSONOVCI

O Scarlett Johansson časopis Esquire tvrdí, že je to "najsexi žijúca žena." Čo však Esquire zabudol poznamenať, že má brata - dvojičku, ktorý je rovnako príťažlivý. Hunter Johansson účinkoval po boku Scarlett v jednom z jej prvých filmov z roku 1996 s názvom Manny & Lo. 

VIN DIESEL A PAUL VINCENT

Hviezda Vin Diesel z filmu Rýchlo a zbesilo mal spolujazdca v matkinom brušku. Kučeravý a červenovlasý Paul Vincent je Vinovo pokrvné dvojča.

GISELE A PATRICIA BUNDCHENOVÉ

Gisele Bundchen prišla na svet v roku 1980, tesne nasledovaná svojou sestrou Patriciou. Patricia pracuje pre Gisele ako manažérka.

AARON A ANGEL CARTEROVCI

Nick Carter nie je jediným slávnym súrodencom pop speváka Aarona Cartera. Tiež má sestru - dvojičku Angel Carterovú, ktorá je modelka. Angel si je bližšia so svojim dvojčaťom, než so starším bratom Nickom, ktorý neprišiel na jej svadbu v roku 2014 a na miesto toho išiel na párty do Vegas!

ASHOTON A MICHAEL KUTCHEROVCI

Ashtonove pokrvné dvojča, Michael, mal hlboký dopad na jeho život. Jeho dvojča má mozgovú obrnu a potreboval transplantáciu srdca, keď bol mladý. Michael sa má teraz dobre a robí hovorcu pre advokátsku skupinu.


zdroj:
http://starfluff.com/seeing-double-celebrities-with-twins/8/