Rita Ora ponúka poslucháčom ochutnávky z nového albumu, ktorého vydanie je naplánované tento rok pod hlavičkou Roca Nation. Odsúvanie vydania a dlhšia práca na albume má na svedomí speváčkin turbulentný vzťah s producentom Calvinom Harrisom.
Minulý rok uviedla na trh úspešný singel I Will Never Let You Down. V týchto dňoch skúša zabodovať s druhou skladbou Poison, ktorá sa má taktiež nachádzať na jej druhej štúdiovke. Zložili ju Kate Nash a Julia Michaels. Posolstvo skladby je výstižné pre jej životnú etapu, pretože v nej popisuje bolesť, ktorá popisuje zamilovanie do nesprávneho človeka, ktoré môže byť toxické. Niektorí uvádzajú, že Poison sa nápadne podobá na jej predchádzajúce skladby How We Do (Party) a I WIll Never Let You Down. Prezraďte, aký názor máte vy.


Rita Sahatçiu Ora je britská speváčka, ktorá debutovala v roku 2012 albumom Ora. Z neho pochádzajú úspešné single R.I.P.How Do We Do (Party). Jej štart v hudobnej kariére bol veľmi priaznivý, pretože debutantským rokom sa stala speváčkou, ktorá získala najviac prvých miest so singlami v UK Singles Charts. Nasledujúci rok bola nominovaná na tri ceny Brit Awards. V roku 2014 si strihla duet s Iggy Azaela v skladbe Black Widow, ktorý slávil úspechy. V tomto roku sa Rita Ora stala koučkou štvrtej série The Voice UK.

zdroj: ew wikipedia josepvinaixa thinkpynk