Celý svet je v očakávaní, či bude potomok kráľovského páru chlapec alebo dievča. Budúca dvojnásobná mamička sa nechala počuť, že to bude prekvapenie, kým neporodí.
S týmto ale nepočítala! Keď sa krásna hnedovláska dozvedela o svojom druhom tehotenstve, tak ako každá matka, sa tešila na nadchádzajúce príjemné radosti i starosti. Pravdepodobne však nerátala s tým, že sa o jej deti budú musieť starať cudzí ľudia. Aristokratické povinnosti sú pre obyvateľov Buckinghamského paláca na prvom mieste.

Kate s Williamom pri odchode z pôrodnice s ich prvorodeným synom.

Kráľovnej Alžbete II. už ubúdajú sily. Niet sa čomu diviť, táto staršia dáma oslávi onedlho 89 rokov. So svojimi monarchistickými úlohami sa preto musí podeliť so svojim synom Charlesom a vnukom Williamom. Manželským zväzkom s princom, si Kate vyslúžila okrem titulu vojvodkyne aj povinnosti, prislúchajúce jej týmto postavením. Čo znamená, že kráska musí svojho manžela sprevádzať na rôznych spoločenských udalostiach po celom svete. Popri tom je teda nemožné, aby sa naplno venovala svojim deťom. Kráľovský pár už má malého synčeka Georga. Pre neho hľadajú vhodnú pestúnku, ktorá sa bude o neho starať až do dospelosti. Pestúnka pre nenarodeného potomka je už vybratá! Talianka Antonella Fresolone sa o vojvodkyňu stará aj počas tehotenstva. Prominenti si ju veľmi pochvaľujú a tak sa domnievajú, že pre ich dieťa bude tým najlepším. Ani tá najlepšia pestúnka nedokáže zastúpiť vlastnú matku, čo poviete?


zdroj foto:
http://www.abcnews.go.com

http://www.glamour.com
http://www.theglobalpanorama.com