Opustila Knechtová svoje baladické piesne? Speváčka uviedla, že chcela priniesť vo svojom podaní niečo nové a fanúšikom pripraviť pozitívnu pieseň, ktorá má tanečné prvky. Uvidíme, ako to príjmu poslucháči. Jej singel Naveky vydaný v januári tohto roka patril medzi najhranejšie skladby v slovenskom éteri. Bude ďalšia skladba patriť medzi obľúbené u poslucháčov? Motýľ hlavolam je prvým singlom z pripravovanej štúdiovky Kataríny Knechtovej, ktorá by mala vyjsť koncom tohto roka.  Hudobne sa na skladbe podieľala samotná speváčka a otextoval ju Martin Fefe Žúži z kapely HEX.  Producentsky sa na nej podieľal tím Celeste Buckingham.
Vizuálne spracovanie režíroval Knechtovej kamarát Jaris. Dej je ladený do erotického podtónu a mapuje miesta, kde sa ľudia milujú z pohľadu motýľa. Veľmi zaujímavý nápad, čo poviete?

Skladbu Motýľ hlavolam predstaví Knechtová naživo počas nadchádzajúcej festivalovej sezóny. Jedno vystúpenie bude absolvovať aj s Cigánskymi diablami. Obaja interpreti nadväzujú na úspešnú spoluprácu na minuloročné turné Knechtová & Cigánski Diabli Tour 2014 a jeho jarné pokračovanie. Viac informácii o vystúpeniach Kataríny Knechtovej sa dočítate na jej oficiálnej stránke.

zdroj: katarinaknechtova