Táto americká rapcore/nu metalová kapela bude koncertovať v našom hlavnom meste už o necelý mesiac a to presne 9.6.2015, o tejto udalosti Vás informujeme samozrejme aj v rámci podujatí na našej stránke. Bude to prvý sólový koncert tejto kapely na Slovensku.

Táto americká kapela s alternatívnym štýlom hudby sa dala dokopy v roku 1994 na Floride a odvtedy pôsobí až dodnes v 5 - člennej zostave, ktorá prešla rokmi menšími obmenami.

Ešte sa nevie presne kedy zavítajú k nám na Slovensko, no koncertovať budú 9. júna a pre potreby samotnej kapely a jej sprievodu organizátori dali rezervovať celé poschodie špičkového hotela Sheraton, kde budú mať tieto hviezdy z Ameriky k dispozícii bezén, sauny a celodenné občarstvenie v privátnom salóne. K občerstveniu chlapci z kapely nemali žiadne extra požiadavky. Požadujú štandardné veci, z polievok majú radi šošovicovú a po obede si radi dajú chipsy, cookies alebo zmrzlinu. Požiadavky skôr ako na detskú oslavu a nie pobyt nu metalovej kapely, však? :) Okrem toho bolo požiadavkou kapely aby to mali blízko k Dunaju, do nákupného centra a Starého Mesta.

Chystáte sa na koncert? Bude sa konať v utorok 9. júna v AEGON aréne NTC, dvere na udalosť sa otvoria o 18:00, predskokanmi budú kapely rust2dust a Zverina, samotní Limp Bizkit nastúpia na pódium cca o 20:00. Po koncerte by mala nasledovať afterka v klube LOFT!.

Kapela predstaví svoje najslávnejšie hity! Poďte si niektoré pripomenúť a poprípade ak sa chystáte na koncert, naladiť sa na vlnu Limp Bizkit:

 

 

 

 

 

 

 

Zdroje: TASR, youtube