3D sci-fi film sa vyvíjal viac ako desaťročie, veď posledná časť Jurský park 3 bola natočená v roku 2001. Jurský svet sa síce plánoval vydať v roku 2005, ale precízne korekcie na snímke posúvali dátum zverejnenia, až napokon 4. časť filmovej série prvý krát uzrie svetlo sveta 12. júna v severnej časti Ameriky.

NOVÝ TRAILER JURSKÉHO SVETA
Filmári už v minulom roku pripravili niekoľko trailerov, ale ten najlepší vypustili do sveta len pred pár dňami. Výborné zábery, strhujúca hudba a dokonalý strih skvelo navnadia aj neskalných priaznivcov filmovej série. Nenechajte si ho ujsť!

Najnovší trailer si za menej ako tri dni pozrelo takmer 4 milióny divákov!

 VITAJTE V JURSKOM SVETE
Oficiálna stránka odhalila prostredníctvom parkových kamier scény, ktoré zhliadneme v Jurskom svete. Kamery využívajú stály dohľad na vykreslenie záberov plne funkčnej dinosaurej zoo. K nahliadnutiu sú rôzne frekventované miesta v parku, tak isto aj niektoré laboratóriá. Sú tu tiež kamery nastavené na zachytenie dinosaurov, vrátane klietky legendárneho Tyrannosaurusa Rexa. Návštevníkovi sa ponúknu k videniu už natočené sekvencie rozličných častí Jurského sveta. Niektoré územia nie sú ešte k dispozícií, čo by sa malo čoskoro napraviť. Na stránke http://www.jurassicworld.com/?redirect=false je možnosť naplánovať si návštevu a vidieť tak všetky dostupné zákutia parku.

VIAC AKO 30 HD ZÁBEROV
Nový trailer je prepracovaný a jednoducho skvelý. Tvorcovia preto pripravili ďalšiu lahôdku. Kvôli rýchlemu strihu záberov, je ťažké zachytiť každý detail dopodrobna. Preto sa vytvorilo viac ako 30 HD záberov. Môžete si ich pozrieť priamo na oficiálnej stránke: http://www.jurassicworldnews.com/gallery/view/2

TVORCOVIA PREZRÁDZAJÚ ĎAĽŠIE TAJOMSTVÁ
Jurský svet predstaví len jediného Tyrannosaura Rexa. To ale nie je všetko! Je to presne ten istý T-Rex z Jurského parku, ktorého sme mohli vidieť v predchádzajúcich dieloch legendárnej série.

V PREDAJI SÚ K DISPOZÍCIÍ TRIČKÁ
Od začiatku mesiaca je sprístupnená možnosť kúpiť si tričká s motívmi Jurského sveta. Zakúpiť si ich môžete na tejto stránke: http://www.fifthsun.com/jurassic-world-shirts

zdroj:
http://www.jurassicworldnews.com/
foto:
hhtp://www.jurassicpark.wikia.com
www.2dayfm.com.au