Starší manželský pár rieši krízu vo vzťahu. Kým Františkovi sa do cesty pripletie krásna kolegyňa, Jana nachádza pochopenie v náručí depresívneho spisovateľa. Život im neuľahčujú ani ich tri dcéry, ktoré sprevádzajú neúspechy v milostnom živote. Najmladšia dcéra otehotnie v dospievajúcom veku s neznámym mužom. Okolo prostrednej dcéry sa točia "podivíni."  Najstaršia dcéra sa musí so svojim manželom nasťahovať späť k rodičom, pričom sa pokúša otehotnieť. Viete si predstaviť splodiť dieťa za stenami rodičovského bytu? Samozrejme, aj táto kuriozita prináša zábavné momenty.  
Ako ste sa dovtípili, česká komédia prináša reálne situácie, ktoré sa môžu stať hocikomu z nás. Preto nesie aj trefný názov Život je život. Film pod režisérskou taktovkou Milana Cieslara prichádza 21. mája do kín. Pozrite si trailer.


Okrem zvučných mien českých hercov ako Ondřej Vetchý, Simona Stašová, Miroslav Táborský, sa vo filme objaví aj naša speváčka Kristína Peláková. V minulosti sme vám ponúkli teaser na titulnú skladbu No. 1 snímky Život je život.  Teraz si ho máte možnosť pozrieť v celej kráse. Sexi Kristína vás zve do kina! Odmietnete jej pozvanie?


zdroj: csfd kinobox hudba