Posolstvo piesne No Second Time Around hovorí o príbehu páru, ktorý zažil rozchod. Ako to už niekedy býva, kým žena sa chce k bývalému vrátiť, ten o ňu už nejaví záujem, pretože nechce znova spraviť tú istú chybu. Peter Aristone čerpal z vlastnej skúsenosti, keď prežil krátky románik so ženou počas pobytu v Londýne. Zlomila mu srdce a určite poznáte klišé, že hudba je liek. Aristone z bôľu po rozchode rýchlo vyprodukoval skladbu No Second Time Around. Pomáhal mu pri tom renomovaný skladateľ Nick Jarl. Skladba sa sfinalizovala v Štokholme.
Aj touto jednoduchou témou, ktorá je blízka aj bežným ľuďom, chce Peter Aristone prilákať poslucháčov. Posolstvo rozchodu je zachované aj vo videoklipe, ktorý natočil Lukáš Hrdý. Aristoneovou bývalkou je vo vizuálnom spracovaní atraktívna herečka Andrea Daňková. Žiarlivostné a milenecké scény sa odohrávajú v príťažlivom prostredí Prahy. Ako sa vám No Second Time Around páči?

Pieseň No Second Time Around je predzvesťou prichádzajúceho EP od Petra Aristonea, ktoré by malo vyjsť na jeseň tohto roka. Singel je k dispozícii aj v digitálnej podobe na iTunes.
Slovenský interpret No Second Time Around zahrá prvý krát naživo 22. mája v bratislavskej Aegon aréne. Spevák bude mať vtedy spoločný koncert s kapelami Chinaski a Desmod.
Aristone bude hrať so svojou kapelou aj ako predskokan na turné Davida Kollera, ktorý propaguje svoj najnovší album ČeskosLOVEnsko. Slovenská koncertná šnúra českej ikony sa začína na jeseň.

zdroj: peteraristone hudba