Jurský svet (Jurassic World)

Jurský park sa dočkal už svojho štvrtého pokračovania a doterajšie upútavky naznačujú, že sa máme na čo tešiť. Režíruje neznámy Colin Trevorrow, v hlavných úlohách sa predstavia Chris Pratt a Bryce Dallas Howard.

V kinách od:11.06.2015

 

Terminátor Genisys (Terminator: Genisys)

V poradí už piaty Terminátor sa snaží divákov nalákať hlavne na Arnolda Schwarzeneggera, zaujímavá by však mohla byť aj zápletka, ktorá tak trocha prepisuje časovú líniu predošlých dielov. Cestovanie v čase je zložitá vec! Režíruje Alan Taylor (Thor: Temný svet), v úlohe Sarah Connorovej vystúpi Emilia Clarke známa zo seriálu Game of Thrones.

V kinách od:09.07.2015

 

Rýchlo a zbesilo 7 (Furious 7)

Táto séria chytila od päťky druhý dych a v poradí už siedmy titul je preto mimoriadne sledovanou záležitosťou. Ansámbel okolo Vina Diesela, Dwaynea Johnsona a tragicky zosnulého Paula Walkera doplní Jason Statham a celé to režíruje hororový James Wan (Saw, V zajatí démonov).

V kinách od:02.04.2015

 

Kingsman: Tajná služba (Kingsman: The Secret Service)

Hviezdne obsadená akčná špiónska komédia sľubuje poriadnu porciu výbušnej zábavy. Nádejného Tarona Egertona bude do špiónskeho remesla zaúčať Colin Firth, hlavného zloducha hrá Samuel L. Jackson a objavia sa aj Michael Caine či Mark Hamill. Režíruje Matthew Vaughn (Kick-Ass, X-Men: Prvá trieda).

V kinách od:19.02.2015

 

Tomorrowland

Režisér Brad Bird (Rodinka úžasných, Ratatouille, Mission: Impossible 4) nás chce zjavne v kinách prekvapiť, pretože informácie o fantazijnom svete Tomorrowland dávkuje veľmi opatrne. Upútavka však naznačuje, že to bude stáť za to. „Svetom zajtrajška“ nás bude sprevádzať mladá Britt Robertsonová a o čosi starší George Clooney.

V kinách od:21.05.2015

 

Päťdesiat odtieňov sivej (Fifty Shades of Grey)

Adaptácia megaúspešného erotického románu si svojich divákov (či skôr diváčky) určite nájde a to aj napriek tomu, že v nej nehrajú žiadne veľké hviezdy. Študentku Dakotu Johnsonovú bude zvádzať Jamie Dornan (The Fall). Režisérkou je Sam Taylor-Johnsonová.

V kinách od:12.02.2015

 

Mimoni (Minions)

Obľúbené žlté postavičky z animáku Ja, zloduch dostali samostatný film. Zábavu pre celú rodinu prinesú režiséri Kyle Balda a Pierre Coffin, v pôvodnom znení bude možné počuť hlasy Sandry Bullockovej a Stevea Carella. Krátka upútavka sa nesie v duchu Super Bowlu.

 

V kinách od:25.06.2015

 

Spongebob vo filme: Huba na suchu (The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water)

Kultová animovaná postavička v šortkách zažije svoj prerod z 2D do 3D a z morského dna sa presunie na súš. Pôvodných dabérov doplní Antonio Banderas.

V kinách od: 05.02.2015

 

Ladíme 2 (Pitch perfect 2)

V pokračovaní hudobnej komédie nám znovu zaspieva Anna Kendrick, o sprievodné vokály sa postarajú Elizabeth Banks (ktorá film aj režíruje), Brittany Snow a Hailee Steinfeld.

V kinách od: 14.05.2015

 

Macík 2 (Ted 2)

V pokračovaní drsnej komédie o vulgárnom plyšovom medvedíkovi znovu uvidíme Marka Wahlberga, ktorého tentoraz doplní Amanda Seyfried a Morgan Freeman. Režíruje a hlavnú postavu dabuje Seth MacFarlane (Griffinovci).

 

V kinách od: 02.07.2015

 

Krachnutý kšeft (Unfinished Business)

Drsnejšiu podobu humoru by mal priniesť aj tento film, v ktorom sa Dave Franco, Vince Vaughn a Tom Wilkinson vydajú na služobnú cestu, na ktorú asi len tak ľahko nezabudnú.

V kinách od: 24.09.2015

 

Siedmy syn (Seventh Son)

Tento fantasy snímok sa v našich kinách už síce objavil, v USA ho však ešte len uvidia, upútavka pre Super Bowl preto dáva zmysel. Film s Jeffom Bridgesom a Julianne Mooreovou v réžii Sergeja Bodrova sa však údajne moc nepodaril...

V kinách od: 08.01.2015

 

Rezistencia (Insurgent)

Veľmi efektne sa predstavilo pokračovanie tínedžerského sci-fi Divergencia na motívy populárnej knižnej série. V hlavnej úlohe znovu uvidíme Shailene Woodley, na režisérsku stoličku tentoraz zasadol Robert Schwentke (RED).

V kinách od: 19.03.2015

 

Zdroj videí:

http://www.buzzfeed.com/jarettwieselman/ranking-all-the-movie-trailers-that-debuted-on-super-bowl-su#.mfdggGLm0d

 

Zdroj dodatočných informácií:

http://www.csfd.cz