V týchto dňoch sa na plátnach amerických kín premieta film Welcome to Me. Kristen Wiig, ktorá bola v roku 2011 vyhlásená za najsexi vegetariánku na svete, v ňom stvárňuje postavu Alice Klieg. Alice trpí hraničnou poruchou osobnosti a vyhrá v lotérii. Za peniaze si splní svoj sen- kúpi si vlastnú talkshow. Túžba po sláve jej prinesie odcudzenie od najbližších.
Kristen Wiig je známa ako zabávačka a komička. Svojim talentom nezaostáva ani pri stvárňovaní hereckých úloh. V jednej zo scén filmu Welcome to Me kráča úplne nahá po kasíne. Wiig sa nechala počuť, že to vôbec pre ňu nebolo príjemné, nakoľko bolo pri natáčaní veľa ľudí. Sama herečka zdôraznila, že v tomto prípade to vôbec nepovažuje za sexi. Urobila to preto, lebo postava Alice si to vyžadovala. Wiig určite potešila svoju mužskú fanúšikovskú základňu a navyše scény s nahotou sú dobrou reklamou pre film.
V komédii Welcome to Me si po boku Kristen Wiig zahrajú James Marsden, Linda Cardellini, Joan Cusak, Tim Robbins a ďalší. Film sa stretol s pozitívnymi reakciami od kritiky. Nechajte sa naň navnadiť trailerom.


zdroj: celebjihad huffingtonpost vulture