Euro dance verzia Čerešne, kde spieva zvodná Nika Karch, vás roztancuje. V slovenskom éteri tak máme ďalší potenciálny hit. Nakoľko Slovensku vládne hip-hopová hudba, aj priaznivci tohto žánru si prídu na svoje. V skladbe totiž nechýba rapper Suvereno. Naši mladí interpreti si vzali na mušku našu starú klasiku z dôvodu, aby priblížili Čerešne mladším ročníkom poslucháčov. V klipe sa predstavia viaceré tanečné skupiny. Predsa len takáto verzia zaujme tínedžerov viac ako v ľudovom podaní. Aký máte názor vy?

Mafia Corner je spoločným projektom Randyho Gnepu a Toy Boy-a. Títo dvaja páni nie sú žiadni zelenáči, ale skúsení producenti, ktorí stoja za radom hitov. V roku 2013 sa spoločne spojili a rozhodli sa komponovať vlastnú hudbu.

Nika Karch sa venuje hudbe už od detstva a absolvovala viacero speváckych súťaží. Po hľadaní samej seba v hudobnom žánri, zakotvila v roku 2008 s hudobníkmi z Bratislavy, s ktorými hráva dodnes. Hosťovala na turné viacerých slovenských interpretov, ako napríklad, Desmod, Robo Opatovský alebo Cigánski diabli. V máji 2012 jej vychádza debutový CD maxi - singel obsahujúci 3 skladby a natáča aj svoje prvé oficiálne videoklipy. V apríli 2013 vydáva debutový album s názvom INÁ, a natáča dva videoklipy k skladbám U teba bývam a Prázdny rám.

Suvereno vlastným menom Lukáš Lacko sa predstavil fanúšikom aj pod pseudonymami El Suvereno alebo MCL. Ako sólo umelec vydal albumy: Král vs Joker (2010), Alchymista (2012), Trilógia (2013) a Jednoducho (2014).

zdroj: nikakarch facebook wikipedia