Adam Lambert chcel komunikovať prostredníctvom videoklipu k skladbe Ghost Town priamo k divákovi, ale napokon doň zakomponoval viacerých ľudí. Mnohí z nich sú spevákovi priatelia a ten dodal, že si natáčanie náležite užíval. Bola to jeho prvá skúsenosť s natáčaním takéhoto druhu videoklipu. Na ňom spolupracoval 33-ročný interpret s legendárnym režisérom Hypeom Williamsom. Čierno-biele vizuálne spracovanie Ghost Town ponúka tanec, temnotu a veľa módnych prvkov. Lambert Williamsovi poslal fotografie, prostredníctvom ktorých by sa chcel inšpirovať pre natáčanie. Zameral sa aj na bývalé hollywoodske hviezdy ako James Dean alebo Elvis. „Bola to veľká zábava, pretože niektoré odevy na tanečníkoch pochádzajú z môjho šatníka. Pomáhal som aj štylistom pri práci,“ dodáva spevák. 

Adam Lambert zdôrazňuje, že jeho skladba Ghost Town je diametrálne odlišná od súčasnej skladby Ghosttown, ktorú pred nedávnom zverejnila speváčka Madonna. „Som veľkým fanúšikom Madonny a sledujem jej kariéru odkedy som bol dieťaťom. Je to úžasná zhoda,“ dodáva americký spevák.

Skladba Ghost Town sa bude nachádzať aj na ďalšom albume Adama Lamberta. The Original High vychádza 12. júna. Rodák z Indianapolisu dodáva, že novinka bude popová, ale poslucháči na nej nájdu aj skladby v štýle R´n´B a house. Bude to už tretia štúdiovka finalistu súťaže American Idol. 

zdroj: etonline mtv