Po skladbách Can´t Deny My LoveStill Want You prichádza od frontmana kapely Killers singel Lonely House. Videoklip je ladený do štýlu retra, v ktorom vystupuje mladé dievča tancujúce v opustenom dome so slúchadlami na ušiach. Netuší, že nie je celkom osamelá. Kto ju pozoruje?
The Desired Effect je ďalší sólo album od Brandona Flowersa, ktorý vychádza 18. mája. Podľa Lonely House správne tušíte, že štvrtá štúdiovka bude ladená do 80tych rokov. The Desired Effect produkoval Ariel Rechsthaid (Vampire Weekend, HAIM, Charlie XCX) a mixoval Alan Moulder (Smashing Pumpkins, The Killers, Arctic Monkeys).
Na albume spolupracovali s Flowersom mnohí muzikanti, medzi nimi aj člen Pet Shop Boys Neil Tennant, ktorý spieva v skladbe I Can Change.

Flowers uviedol, že jeho snom je, aby jeho piesne boli hrávané v rádiách. „ Nikdy som sa za to nehanbil. Nemôžem uveriť tomu, akým smerom sa vysielanie v rádiu uberá. Zdá sa mi to ako veľmi čudný svet, do ktorého chcem zapadnúť, napriek tomu, že som odlišný. Bol som považovaný za súčasť stredného prúdu, ale teraz som označený za avantgardného alebo artrockového interpreta.“ Aký názor máte vy, podarí sa Brandonovi Flowersovi zapadnúť do mainstreamu? Vypočujte si ďalšie dve jeho skladby, ktoré sa budú nachádzať na jeho novom albume.
zdroj:nme wikipedia heraldsun