Nedávno sme vám sprostredkovali informácie, že austrálska interpretka sa pokúša o návrat na scénu s covermi od mužských interpretov na albume Male.
Pieseň Instant Crush v originálnom podaní od Duft Punk bola vydaná v roku 2013 s hosťujúcim vokalistom z kapely The Strokes Julianom Casablancasom. Natalie Imbruglia coververziu Instant Crush predstavila len nedávno. Horúcou informáciou je, že 40-ročná umelkyňa k nemu natočila už aj videoklip. O skladbe sa vyjadrila Natalie Imbruglia: “Na pôvodnej verzii nemôžete dobre počuť o čom pieseň je, kvôli efektu na Jualianovom hlase, ktorý mimochodom milujem. Nakoľko je to nádherný príbeh, chcem, aby ľudia počuli a precítili slová.“
Videoklip Instant Crush režíroval Joe Stephenson a speváčka v ňom náležite využíva aj svoj herecký talent. Aj vo vizuálnom spracovaní sa rodáčka z Austrálie nechala inšpirovať od Duft Punk. Video, ktorého posolstvom sú figuríny, nechala speváčka aj vo svojom podaní. Interpretka v ňom účinkuje s bezvládnym partnerom, s ktorým večeria. Odetá je v šatoch zo 60tych rokov a zobrazuje ideál žienky domácej, ktorý je typický pre toto obdobie. Čo hovoríte na Instant Crush od Natalie Imbruglia, je lepšie ako originál?


zdroj: josepvinaixa express officialcharts