Pre mnohých to bol šok, avšak verejnosť vzala túto správu vážne a Bruce Jenner (65) bol zasypaný pozitívnym prístupom ľudí, ktorí ho obdivujú a podporujú. 

Bruce Jenner je známy americký atlét so zlatou medailou z OH. Bol 3krát ženatý a naposledy s Kris Jenner, ktorá je matka známych sestier Kardashianových. S Kris mal Bruce 2 dcéry: známu modelku Kendall a mladšiu sestru Kylie. Spolu majú už niekoľko rokov reality show "Keeping up with Kardashians". Po odvysielaní spomínaného rozhovoru sa celá rodina za Brucea postavila a vyjadrila svoj obdiv k jeho odvahe. 

Bruce povedal, že pre rodinu a hlavne ich deti to nebolo a stále nie je ľahké pochopiť a spolu absolvujú rodinnú terapiu. Kim Kardashian je vraj zatiaľ tá, ktorá to prijala najlepšie. Kim hovorí, že je to preto, čo jej povedal jej manžel Kanye West: " Možem mať to najkrajšie dieťa a manželku na svete. Čo aj mám. Ale ak nemôžem byť tým, kým naozaj som, nemám nič."

Možno je pre vás zvláštne, že tento muž, ktorý povedal, že jeho vnútro je ženské splodil až 6 detí - avšak to je jeho sexuálna orientácia, nie jeho pohlavie. 

Pre celú komunitu transgender ľudí týmto gestom Bruce spravil veľmi veľa a určite sa zapíše do histórie.