Sagapo v rádiách vyhráva od konca januára. Na svedomí ju majú rumunskí skladatelia Gerard Filip a Jack Maurice alias Yolo. Ten si v piesni aj zaspieval. Videoklip sa natáčal v Chorvátsku a v Miami. Rozmýšľali ste nad tým, čo výraz „sagapo“ znamená? V preklade z gréčtiny je to „ľúbim ťa.“ Ako sa správne domnievate, skladba nemá slovenský text. Na svoju domovinu ale speváčky Daniela a Veronika Nízlové nezabudli. Rozhodli sa do choreografie vo videoklipe pridať naše ľudové tanečné prvky v kombinácii s modernou hudbou. O túto zložku sa postaral Filip Jankovič. Finálne spracovanie uzrie svetlo sveta v máji. Nechajte sa navnadiť textovým klipom, ktorý vás zdvihne zo stoličiek.

Dvojičky Veronika a Daniela Nízlové odštartovali svoju kariéru v roku 1996 pod názvom Tweens, ktorý im vymyslel spisovateľ Daniel Hevier. V roku 2008 si zmenili názov na TWiiNS, keď sa snažili uspieť na medzinárodnom trhu. Čo sa im napokon podarilo. Ich skladba One Night Stand bola úspešná v Japonsku, Rusku, Ukrajine, Poľsku, či Škandinávii. Nahrali ju s úspešným americkým rapperom Flo Ridom.
Na konte majú albumy Tweens (2000), Máme čas (2001), Škrtni zápalkou (2003), Láska chce viac (2005) a Compromise (2009).

zdroj:netky wikipedia