Pieseň Fire Meet Gasoline bude útočiť na naše ušné bubienky v máji. Blížiaci sa mesiac lásky je skvelé načasovaný pre skladbu, ktorá hovorí o neutíchajúcej vášni k milovanej osobe. Sia pesničku napísala s producentmi Samom Dixonom a Gregom Kurstinom, ktorí sa podieľali na jej poslednej štúdiovke 1000 Forms of Fear vydanej v minulom roku.
Po prvý krát má Sia videoklip, v ktorom neúčinkuje 12-ročná hviezdička Maddie Ziegler. Tradícia, aby sa vo vizuálnom spracovaní neobjavila tvár speváčky Sie je zachovaná. Vo Fire and Gasoline uvidíme modelku Heidi Klum a herca zo seriálu Hra o tróny Pedra Pascala. Nemecká krásavica uviedla, že je veľkým fanúšikom speváčky Sia a bolo pre ňou cťou, aby účinkovala v jej videoklipe Fire Meet Gasoline. Príbeh lásky Klumovej a Pascalla je okorenený intímnymi zábermi z posteľových scén. V závere videoklipu Heidi Klum podpáli dom. Sia sa v ňom objaví vo svojej povestnej platinovej parochni.

Fire Meet Gasoline sa nachádza na albume 1000 Forms of Fear. Z neho vzišli ešte tri videoklipy Chandelier, Elastic HeartBig Girls Cry.
Tento rok Sia pracuje na novom albume This Is Acting. Aktuálnejšia je informácia, že spieva na albume Déjà vu Giorgia Morodora, ktorý vychádza 12. júna.

zdroj: aceshowbiz upi wikipedia izlesene 15minutenews