Skladba Unpredictable je predzvesťou ďalšej štúdiovky, ktorú 19-ročná interpretka vydá v dohľadnej dobe. Celeste Buckingham spolupracuje s najlepšími profesionálmi hudobného biznisu. Na albume sa podieľa prestížny producent Earl Cohen, ktorý v minulosti kooperoval s hviezdami svetového formátu: Lady Gaga, Pink, Jessica Simpson či Destiny´s Child. Kvôli práci na novinke nemá Celeste Buckingham naplánovaných viacero vystúpení. Koncertnú šnúru pravdepodobne zaháji po vydaní albumu. Viac informácii si umelkyňa so zmiešaným pôvodom necháva pre seba. Fanúšikom ale sľubuje milé prekvapenie, z ktorého budú nadšení. Nový album je pre ňu na prvom mieste, preto nestíha všetky svoje povinnosti. Neukázala sa ani na galavečeri OTO, kde si odniesla cenu v kategórii najlepšia speváčka.
Singlom Unpredictable má Celeste ambíciu preraziť po celom svete. Podarí sa jej to? K novej skladbe zatiaľ zverejnila textové video. Len dodáme, že Unpredictable je zatiaľ jediný Buckinghamovej singel, ktorý po prvý krát predstavuje aj v zámorí.

Na margo novinky sa Celeste vyjadrila takto:  "Písaním tejto skladby bolo ako písanie novej kapitoly knihy. Posunula som sa vpred a akceptovala som skutočnosť, že život je takmer vždy nepredvídateľný. Nemám však strach z neznámeho.“ Oficiálny videoklip Unpredictable bude zverejnený onedlho. Natáčal sa v Los Angeles, ktorý mala pod palcom produkčná spoločnosť z Kalifornie.

zdroj: wikipedia popcrush earlcohenproductions