Na nových skladbách Miley Cyrus sa podieľa aj rocková kapela Flaming Lips. Členovia sa majú objaviť na nahrávkach a majú album produkovať. Potvrdil to frontman Wayne Coyne. Informácie o kooperácii Miley s Flaming Lips a Arielom Pinkom kolujú na vrejnosti od minulého roka. Nie je to pritom po prvý krát, čo rodáčka z Tennessee spolupracuje s relatívne známou rockovou formáciou Flaming Lips. V minulosti napríklad spolu natočili krátky film.
V jednej zo skladieb na novej doske si 22-ročná interpretka lieči srdce zo stroskotaného vzťahu s Liamom Hemsworthom. Už ale príliš nesmúti, pretože sa ukazuje v náručí Patricka Schwarzeneggera. Môžeme očakávať viacej skladieb o jej nevydarenom partnerstve alebo romantické balady o novom priateľovi? Všetko ukáže čas. Niektoré zdroje uvádzajú, že Miley je tak očarená z Patricka až trochu zaháľa pri nahrávaní nových skladieb. Pracovať na nich začala umelkyňa už minulý rok a dátum vydania zatiaľ nie je známy.
Miley Cyrus chce ďalšou štúdiovkou otvoriť ďalšiu kapitolu v jej hudobnej kariére. Nakoľko sa jej to podarí, ukáže čas. Vypočujte si krátku ukážku z novinky, ktorú uverejnila na Instagrame.

Destiny Hope Cyrus známa priaznivcom stredného prúdu ako Miley Cyrus. Na konte má albumy: Meet Miley Cyrus (2007), Breakout (2008), Can´t Be Tamed (2010) a Bangerz (2013). Vstup do šoubiznisu zahájila hraním menších rolí vo filmoch. Závratné výšky slávy dosiahla až ako tínedžerský idol v seriáli Hannah Montanna.

zdroj: justjared hollywoodlife wikipedia