Speváčka, ktorá momentálne účinkuje v tanečnej šou, má práce dostatok! Onedlho sa uskutoční premiéra českého filmu Život je život, kde sa chopila svojej prvej hereckej úlohy. Ešte prv však bude k dispozícii videoklip k snímke, kde Kristína vystupuje ako zvodná Bond girl. V tejto podobe sa totiž zjavuje v snoch Ondřeja Vetchýho v komédii Život je život. Kristína v nej účinkuje ako policajtka. Premiéra filmu je naplánovaná na 21. máj.
K titulnej skladbe Number one k spomínanej snímke je zatiaľ zverejnený teaser, ktorý si môžete pozrieť pod článkom. Fanúšikovia sa ale onedlho môžu dočkať oficiálneho videoklipu, ktorý sa natáčal v Prahe. Nebudú v ňom chýbať ani zábery z filmu Život je život. Režisérsky sa na videoklipe podieľal Honza Chramosta. Autorom hudobnej zložky Number one je Martin Kavulič, text napísal Kamil Peteraj. Pre Kristínu je to ohromne vzrušujúce, pretože sa jedná o prvú filmovú skladbu, ktorú naspievala.

Kristína sa už odmalička venovala hudbe. Po zoznámení s producentom Martinom Kavuličom a vydavateľstvom H.o.M.E. production sa rozbehla jej spevácka kariéra. Prvý singel „Som Tvoja“ naspievala s raperom Opakom v roku 2007. O rok neskôr vydala svoj debut ...ešte váham, nasledovala ďalšia štúdiovka V sieti ťa mám (2010) a Na slnečnej strane sveta (2012).

zdroj: wikipedia facebook