1.Donatella Versace

Do rúk doktorom sa zverila už v roku 1990, kedy si dala zväčšiť pery. Voskovitá pleť je dôsledok niekoľkých laserových operácií.

 

 

2.Tara Reid

Tara  začala s prsnými implantátmi, pokračovala liposukciou. Dokonca priznala, že si dala umelo vytvarovať žalúdok.

 

 

3.Tori Spelling

 

Tori  nepodarenú plastickú operáciu pŕs veľmi dlho  popierala.

 

 

4.Renee Zellweger

 

Žiadne vrásky, iba botox.  Ako môžete vidieť, jej vzhľad sa radikálne zmenil. 45-ročná herečka je nadšená, že si ľudia myslia, že vyzerá úplne inak.

 

 

5.Nicole Kidman

 Nicole kedysi mala tvár posiatu pehami, úzke pery a prirodzený pohľad. Dnes sú pehy minulosťou, pery sa neprirodzene nafúkli a Nicole nie je schopná poriadne sa zasmiať.

 

 

 

6.Janice Dickinson

 

Kolagénové injekcie, botox, facelift, liposukcia...Supermodelka priznáva, že plastickými procedúrami žije, je na nich priam závislá.

 

 

7.Dolly Parton

 

Dolly je úplne otvorená, nezatajuje svoje zákroky. Tvrdí, že sa cíti krásne tak ako vyzerá. Získala titul kráľovnej plastickej chirurgie. Podstúpila viac násobne botox, blefaroplastika, operácie nosa, viac ako jeden facelift, operáciu pŕs.

 

 

8.Jocelyn Wildenstein

 

Jocelyn chce vyzerať ako "Cat Woman" pre svojho manžela. Kvôli tomu, že chce vyzerať ako mačka podstúpila veľa zákrokov pier a obočia.

 

 

9.Andressa Urach

 

Slávna modelka a bežkyňa Andressa Urach podstúpila plastickú operáciu, pri ktorej jej do oblasti stehien a zadku vpichli silikón. Po pár mesiacoch po vstreknutí silikónu sa objavili prvé zdravotné komplikácie. Do nemocnice ju nakoniec dostali neznesiteľné bolesti. Do nôh sa jej dostala obrovská infekcia, ktorá spôsobila doslova hnitie svalov v nohách. Odstránením týchto ložísk jej v nohách zostali obrovské diery. Modelka musela kvôli kritickému stavu stráviť mesiac na jednotke intenzívnej starostlivosti a hrozila jej dokonca amputácia.

 

 

10.Meg Ryan

Známa herečka posledných pár rokov svoju tvár zveruje plastickým chirurgom. Niekoľkokrát podstúpila facelifting, botox a dokonca si nechala vložiť implantát do hornej pery.

 

 

Zdroj: shocking.link