Na zimnom štadióne Ondreja Nepelu to v sobotný večer bude vrieť! Jeden z najznámejších spevákov súčasnosti predvedie strhujúcu šou. Let Me Entertain You Tour 2015 je oslavou 20-ročnej sólo kariéry Robbieho Williamsa. Interpret odspieva na vystúpení svoje najväčšie hity, medzi ktoré patria: Angels, Feel, Come Undone, Let Me Entertain You, Millennium, Rock DJ, She's The One, Somethin' Stupid (feat. Nicole Kidman), Radio či Supreme. Predskokanom speváka na jeho bratislavskom koncerte je sesterské trio Baskery zo Švédska. U nás nie veľmi známa kapela žne úspechy po celom svete. Členky z Baskery spolupracovali s hviezdami ako Madonna alebo Britney Spears. Robbie Williams ich sám vybral, aby hosťovali na jeho turné.
V rámci svojej koncertnej šnúry sa spevák zastaví v overených destináciách, ale zavíta aj na úplne nové lokality, medzi ktoré patrí aj Slovensko. Presvedčte ho o tom, že má u nás početnú fanúšikovskú základňu!

Robbie Williams sa preslávil ako člen chlapčenskej skupiny Take That v 90tych rokoch. Od roku 1995 sa  vydal kariérou sólo umelca. Autor hitov má na konte 11 štúdiových albumov. V roku 2014 vydal poslednú nahrávku Under the Radar Volume 1, ktoré sa skladá z demo nahráviek a raritných skladieb.

zdroj: facebook eventim wikipedia