Autorkou námetu ku Klusovému videoklipu Přeju ti je spevákova manželka Tamara. Režíroval ho Michal Budinský. Vďaka pozitívne piesni vznikol aj portál, kde môžete šíriť pozitívne posolstvo. Napíšte svoje želanie a po odoslaní sa vám objaví prianie od predchádzajúceho užívateľa. Aj vďaka takýmto maličkostiam môžeme spríjemniť deň nielen sebe, ale aj ostatným.
V spomínanom videoklipe účinkuje aj speváčka Ewa Farna so svojim partnerom Martinom Chobotom. Len dodáme, že interpretka mala mať minulý týždeň vystúpenie u nás, ale pre nízky záujem sa koncert napokon zrušil. Želáme jej, aby sa to viac neopakovalo.
Přeju ti je predzvesťou nového albumu, ktorý sa pesničkár chystá vydať. Budú sa na ňom nachádzať aj skladby s protivojnovým posolstvom. Ako skladba znie a či sa ho podarilo aj vizuálne zachytiť, posúďte sami.

Posolstvo pozitívnych želaní chce Tomáš Klus s Cílovou skupinou preniesť aj na živé vystúpenia. Počas skladby Přeju ti si budú poslucháči odovzdávať priania. V rámci turné Proměnamě, ktoré propaguje rovnomenný album Tomáša Klusa, sa umelec zastaví aj v Bratislave 23. apríla. Síce sa v plánovanom programe nenachádza spomínané prianie s lístkami, ale nenechajte si ujsť šou momentálne najlepšieho pesničkára v Českej republike.

zdroj: musicserver tomiklus.blog